dzieci

Najlepsze gadżety na plażę i do piasku dla dzieci – Mój TOP

By  | 

Kiedy przychodzi sezon upałów chcesz ochłodzić się w wodzie. Najlepiej wybrać się nad jezioro lub nad morze, by twoja pociecha po raz pierwszy poczuła jak to jest spędzać wakacje na plaży. Co trzeba ze sobą koniecznie spakować, aby mieć pewność, że ani przez chwilkę nasz maluszek nie będzie się nudzić? Oto topowe zabawki jakie można ze sobą zabrać by zagwarantować miły dzień nad wodą dla całej rodziny.

Plażowy gadżet numer 1!

Przemysł zabawek dziecięcych co chwila zaskakuje nad jakimiś nowinkami, ale o tej na pewno jeszcze nie słyszeliście. Na plażę w tym roku możecie bowiem zabrać ze sobą… zwijane wiaderko. Jest ono wykonane z silikonu i dzięki temu nigdy nie złamie się i przy złożeniu jest bardzo małe, dlatego też nie będzie zajmować wiele miejsca w bagażu i mieści się nawet w kieszeni.

Zbuduj nowatorski zamek z piasku

Wszyscy znamy klasyczne zabawki do piasku, dzięki którym lepimy babki. To jednak coś zupełnie rewolucyjnego, chodzi o zestaw do tworzenia piaskowych cegiełek, dzięki którym twoja pociecha może tworzyć całkiem nowe konstrukcje o wielkich rozmiarach. Specjalny zestaw został wymyślony przez firmę HABA i kosztuje jedynie około 30 złotych. Dziecko może pobudzić swoją wyobraźnie i przekraczać granice jakie wyznaczały dla niego malutkie foremki na piaskowe babeczki.

Bezpieczna łopatka

Oto idealna łopatka, która zapewni Twojemu maluszkowi zabawę bez zmartwień. Jest to rękawica w której umieszczono także tradycyjną łopatkę do kopania w piasku. Wówczas możemy bez lęku pozwolić dziecku bawić się na plaży, gdzie jak wiadomo oprócz ostrych muszli i patyków możemy znaleźć również takie „skarby”jak pozostawione przez ludzi kapsle, szkło, metalowe puszki i inne. Nie ma ryzyka zranienia i pozostaje jedynie beztroska zabawa.

Piaskowa lodziarnia

Dzięki temu zestawowi możecie tworzyć wymyślne kształty i ozdoby. Oprócz rożka do robienia lodek, mamy tutaj też okrągłą foremkę do lodowych kulek i specjalny lejek z mieszalnikiem, który pozwala na szalone dekoracje. Zwykłe lody staną się więc zupełnie nową plażową rozrywką. Oprócz tego możecie też dzięki nim dekorować zamki, babki i inne dzieła wykonane tego dnia z piasku.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *